• Language / язык

Gospel Wings Jaworzno

Gospel Wings Jaworzno

CountryPoland
CityJaworzno
Zip code43-600
Addressul. Leśna 11
Phone number601422417
Skype
WWWhttp://
Emailanpola@interia.pl
Choir typechór mieszany
Age Groupmiędzypokoleniowy
Exists since2011
Languages of communication English, Polish,
Entered 2019-08-03
Moderator Gospel Wings Jaworzno
Professionalno
Conductor
Edyta Gryboś-Zabrzeńska

Days and hours of choir repetitions
W każdy czwartek 18.00-21.00 Jaworzno ul. Leśna 11
Description
Chór Gospel Wings, tworzą osoby o różnym wyznaniu i w różnym wieku, o różnych poglądach. jesteśmy wielką rodziną gospel.Stajemy śpiewając w jedności mimo różnorodności, która nas prawdziwie łączy.Chór otwarty jest dla wszystkich, którzy cenią sztukę chóralną, są wrażliwi na jej piękno i chcą rozwijać swoje umiejętności.Pragniemy poprzez śpiew wielbić Boga i na skrzydłach Ewangelii nieść Dobrą Nowinę, pokój, radość w świat. Chór Gospel Wings powstał we wrześniu 2011 roku.
Od 2013 roku staliśmy się organizacją pozarządową działającą w formie Stowarzyszenia. Najczęściej koncerty odbywają się w kościołach różnych wyznań, teatrach, ośrodkach kultury, hospicjach i domach opieki, a także na festynach i imprezach miejskich. Towarzyszymy z dużą przyjemnością nowożeńcom w trakcie ślubów i innym osobom z okazji ich uroczystości.Obecnie dyrygentem naszego chóru jest Edyta Gryboś-Zabrzeńska, absolwentka dyrygentury chóralnej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.Koncerty dedykujemy wszystkim kochającym muzykę, poszukującym radości a czasem wzruszeń.Chcemy pokazywać jak ta muzyka może połączyć nas wszystkich!

Partners
Szczykno
Members

To view all Chórtownia resources or add your entries, you must be logged. If you do not have an account yet - sign up!

loggin in:

email or login password   Register for free


Location

Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·