• Language / язык

Chór CON FUOCO

KrajPoland
MiastoJózefosław k/Warszawy
Kod
Adres
Telefon
Skype
WWWhttp://www.confuoco.eu/
Email
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowa----
Istnieje od0
Języki komunikacji
Wpisano 2008-09-22
Moderator Justyna Dziuma
Profesjonalnynie
Dyrygent
Andrzej Sochocki

Chór Parafii Józefosław jest chórem mieszanym. W jego skład wchodzą: soprany, alty, tenory i basy. Próby chóru odbywają się w każdą niedzielę o godz. 19:00. Wszyscy członkowie chóru to amatorzy, których łączy zamiłowanie do wspólnego śpiewu oraz chęć do podnoszenia umiejętności artystycznych.
Głównym celem działalności zespołu jest uświetnianie uroczystości kościelnych i wszelkich ważnych dla parafii wydarzeń. Chór ma na swoim koncie liczne koncerty szczególnie w zaprzyjaźnionej parafii św. Anny w Piasecznie, udział w Mszy za Ojczyznę transmitowanej przez radio z Jasnej Góry w marcu 2004r. oraz nagranie dla TVP w marcu roku bieżącego. W swoim repertuarze zespół ma wiele utworów od renesansu po współczesność, takich kompozytorów jak: Mikołaj Gomółka, Jan Sebastian Bach, Luigi Cherubini, Anton Bruckner, Zoltan Kodlay, John Rutter, Marian Sawa, Romuald Twardowski, a oprócz sakralnej, wykonuje również muzykę gospel i utwory muzyki rozrywkowej w opracowaniach chóralnych.
Od maja 2007 r. chór nazywa się Con Fuoco i występuje w jednolitych strojach ufundowanych przez parafię Józefosław.
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze