• Language / язык

CHÓR INCONTRO - CHÓR INCONTRO

INCONTRO CHOIR

KrajPoland
MiastoGdańsk
Kod
Adres
Telefon
Skype
WWWhttp://
Emailchorincontro@googlegroups.com
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowadorośli
Istnieje od2010
Języki komunikacji English, Polish,
Wpisano 2013-10-16
Zaktualizowano 2015-04-13
Moderator Ewa Sobisz
Profesjonalnynie
Dyrygent
ALEKSANDRA ZAWADA

Chór INCONTRO powstał w kwietniu 2010 r. przy Parafii św .Mikołaja w Gdańsku. Obecnie związany z Parafią p.w św Teresy od Dzieciątka Jezus. Chór składa się z ludzi młodych, którzy zapragnęli wspólnie cieszyć się śpiewem i rozwijać swoje umiejętności wokalne. W pracy skupia się głównie na muzyce liturgicznej.
Wiosną 2011 roku wystąpił na Festiwalu Pieśni Wielkopostnej w Kielnie. W styczniu 2012 wziął udział w przesłuchaniach konkursowych na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Chełmnie, gdzie zdobył Brązowe Pasmo. Wiosną 2012 roku wystąpił w VI Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy zdobywając Brązowe Pasmo w kategorii Chórów Kameralnych.
25 października 2014r w VI Ogólnopolskim Turnieju Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni zdobył Srebrne Pasmo.

Dyrygentka Aleksandra Zawada ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie skrzypiec. Po studiach podjęła pracę w Polskim Chórze Kameralnym. Od 2009 roku śpiewa w gdańskim zespole muzyki dawnej Goldberg Baroque Ensemble.
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze