We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык

XXV Ogólnopolski Festiwal Pieśni o Morzu

Starting date2022-04-23
Ending date2022-04-23
Submission deadline2022-02-15
Country, CityPoland, Wejherowo
Event locationFilharmonia Kaszubska
AddressSobieskiego 255
WWWhttps://wck.org.pl/xxv-ogolnopolski-festiwal-piesni-o-morzu-2/
Entered 2021-10-22 by Monika Plomin
Description

Szanowni Państwo,
Z nieukrywaną radością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XXV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni o Morzu, który odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Wejherowie!

Przed nami wyjątkowa jubileuszowa edycja! Wydarzenie trwa nieustannie od 1966 roku. Dotychczas wzięło w nim udział tysiące chórzystów z całego kraju. Mamy nadzieję, że ranga przedsięwzięcia o tak bogatej i długoletniej historii zachęci Państwa do udziału w Festiwalu i spotkamy się w licznym gronie. Zapraszamy do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego chóralnego święta! Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się bezpiecznie podczas trwania tego wydarzenia, a także zadbamy o szereg atrakcji związanych z Festiwalem.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a także ofertą publikacji Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej. Wspólnie z współorganizatorami służymy pomocą w doborze repertuaru konkursowego.

Location

Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·