• Language / язык

Nabór do chóru eksperymentalnego Chór Chór Hurra, Warszawa

Lubisz śpiewać?
Hurra!
Potrzebujesz odprężenia?
Hurra!
Masz czas w czwartki?
Hurra!
Możesz zostać Hurraoptymistą!
Chór Chór Hurra to projekt łączący pasjonatów sztuki wokalnej: amatorów i profesjonalistów. Jesteśmy barwną, uśmiechniętą zbiorowością skupiającą otwarte na świat i pełne pasji indywidualności.
Naszym chórzystą może zostać każdy, kto lubi śpiewać, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, światopogląd, stan zdrowia, kolor włosów i numer buta.
Równolegle z zajęciami dla dorosłych odbywają się muzyczne animacje dla dzieci.

Dom Kultury TuPraga, ul. Dąbrowszczaków 2
Czwartki, godz.18-20
Start: 6 października 2016
Wstęp wolny, bez zapisów.
www.chorhurra.pl
Utworzono: 2016-09-16, Autor: Ewa Stopa B.   
Małżeństwo z Ukrainy szuka pracę w Polsce. O nas: mężczyzna ukończył muzyczną akademię w Kijowie. Choralny dyrygent, pisze choralne aranżowania. Terazśpiewa w kameralnym chórze ( baryton), gra na fortepianie, kierownik męskiego wokalnego kwartetu. Kobieta, absolwentka muzycznej akademii w Lwowie, po klasiebandury i wokalistyki ( sopran), teraz pracuje w muzycznejszkole. Koncertowały w Polsce, Włochy, Francji. Jest córka 13 lat, gra na skrzypcach.Możemy rozmawiać na językupolskim, mamy polskie korzenie. Kontakt ineonilla77@gmail.com tel+ 380965007451 Z nadziejączekamy na propozycję
Utworzono: 2017-01-08, Autor: Neonila Ivanonkiv    

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze