• Language / язык

Chór amatorski szuka dyrygenta - okolice Warszawy

Jesteśmy chórem złożonym z kilkunastu zapaleńców-amatorów w wieku od 17 do ponad 60 lat. Stanowimy zgraną paczkę przyjaciół. Śpiewamy razem od kilku lat. Nasz repertuar jest całkiem bogaty: kiedyś gospel, obecnie piosenki popularne.
Od lutego zostajemy osieroceni przez naszą dotychczasową dyrygentkę, a chcemy śpiewać dalej! W związku z tym poszukujemy osoby, która chciałaby się nami zająć.
Obecnie śpiewamy w soboty, ale chcielibyśmy też dołączyć jakiś dzień powszedni, bo raz na tydzień to dla nas za mało.
Wszelkie sugestie będą mile widziane :-)
Mamy nadzieję, że trafimy na jakieś dobre ręce.

Czekam na wysyp ofert!!!
Pozdrawiam,
Justyna


Utworzono: 2016-12-06, Autor: stynka   
Małżeństwo z Ukrainy szuka pracę w Polsce. O nas: mężczyzna ukończył muzyczną akademię w Kijowie. Choralny dyrygent, pisze choralne aranżowania. Terazśpiewa w kameralnym chórze ( baryton), gra na fortepianie, kierownik męskiego wokalnego kwartetu. Kobieta, absolwentka muzycznej akademii w Lwowie, po klasiebandury i wokalistyki ( sopran), teraz pracuje w muzycznejszkole. Koncertowały w Polsce, Włochy, Francji. Jest córka 13 lat, gra na skrzypcach.Możemy rozmawiać na językupolskim, mamy polskie korzenie. Kontakt ineonilla77@gmail.com tel+ 380965007451 Z nadziejączekamy na propozycję
Utworzono: 2017-01-08, Autor: Neonila Ivanonkiv    
Nazywam się Marta Wiatr, prowadzę od 25 lat chór Flaminae (można zobaczyć na youtubie, co w życiu zrobiłam). Mam wyższe wykształcenie muzyczne, od 16 roku życia prowadzę chór po Tatusiu. Mieszkam w Warszawie, jeżdżę samochodem, chętnie popracuję z innym chórem, bo mi się inna praca skończyła.

Poproszę o kontakt na telefon 502-586-156


adres: martka.wiatr@gmail.com
Utworzono: 2017-02-02, Autor: Marta Wiatr    

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies