• Language / язык

Chór w Warszawie dla początkującego

Witam, czy możecie mi polecić chór w Warszawie, który by przyjął kompletnie początkującą osobę, czyli mnie? :) Nie mam żadnego doświadczenia w śpiewaniu, ale chcę zacząć. Dobrze też, gdyby ten chór miał próby w środy i gdyby były w nim osoby w moim wieku mniej więcej, powiedzmy w przedziale 20-40 lat. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Utworzono: 2017-01-06, Autor: Triczek   
Zapraszamy do nas
chór im. A. Kłosiewicza śpiewający przy parafii p.w.Dobrego Pasterza w Miedzeszynie
próby mamy w środy o 19:00 w Międzylesiu przy ul. Krupniczej 12
kilka osób w Pana wieku jest , ale większość niestety trochę starsza , lecz wszyscy - właśnie przede wszystkim dzięki śpiewaniu - czują się bardzo młodo
Serdecznie zapraszamy
Tomasz Lewandowski
603890236
Utworzono: 2017-01-16, Autor: Tomasz Lewandowski    
Również zapraszam, działamy przy parafii p.w. Św. Jana z Dukli na ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Mamy mało panów, chętnie przyjmiemy nowego :) mamy trochę osób początkujących, ogółem chór jest amatorski, ale lubimy śpiewać i spędzać czas razem. Zapraszam do kontaktu i na próbę we środę o 19.30.
Katarzyna.
Utworzono: 2017-03-05, Autor: k.j.mijas    

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies