• Language / язык

Jaki chór amatorski w Gdański/Sopocie, dla osoby w średnim wieku ?

Witam,
Pomagam w poszukiwaniach chóru dla mojej żony, ona straciła nadzieje że znajdzie coś dla osób w wieku w okolicach 40tki (tak żeby nie czuć się najstarszym albo najmłodszym). Jako, że znalazłem stronę "chórtownia" nadzieja odżyła :)
Co do wymagań to oprócz średniej wieku chórzystów to istotne, żeby chór był z okolic Gdańska i dobrze jakby repertuar był raczej świecki (albo przynajmniej w większości świecki).
Co do umiejętności, to znajomość w stopniu podstawowym nut, w młodości dużo śpiewała, teraz raz na parę miesięcy śpiewa w jednym z lokalnych chórów (niestety tam średnia wieku 60+ tak więc towarzystwo nieco zbyt dojrzałe :) ). Głos sopran.

Wdzięczny byłbym za pomoc i rekomendacje.

Michał
Utworzono: 2018-12-03, Autor: Sz   
Poszukaj na liście - chóry są uporządkowane wg miast, można tez po dacie ostatniej modyfikacji zorientować się, czy chór "żyje". Pozdrowienia ;)
Utworzono: 2018-12-06, Autor: dziuma    

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies