We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык

Nabór do Chóru Uniwersytetu SWPS (głosy męskie)

Chór Uniwersytetu SWPS ogłasza nabór do zespołu w sezonie 2019/20 pod hasłem "O chór Ci chodzi!". W tym roku zapraszamy w szczególności głosy męskie.

Przesłuchania odbędą się w poniedziałek 7 października, czwartek 10 października oraz poniedziałek 14 października w godz. 18:00-19:30 w sali P20 w Uniwersytecie SWPS w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31, możliwe wejście także od ul. Gocławskiej 12).

Zapraszamy zarówno osoby posiadające doświadczenie lub wykształcenie muzyczne jak i osoby, dla których muzyka to po prostu pasja a dołączając do chóru, chciałyby ją rozwijać i doskonalić się w śpiewie. Nie bójcie się, przesłuchanie to nic strasznego! Dyrygent będzie grał na pianinie dźwięki i poprosi o ich powtórzenie. Dzięki temu oceni Wasz słuch oraz określi skalę dźwięku.

Więcej o zespole możecie dowiedzieć się z naszej strony internetowej (http://chor.swps.pl) lub z naszego profilu na Facebooku (https://fb.com/choruswps). Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu: chor@swps.edu.pl lub 660 847 890 (Paweł Smater).
Created: 2019-09-10, Author: Paweł Smater   

To view all Chórtownia resources or add your entries, you must be logged. If you do not have an account yet - sign up!

loggin in:

email or login password   Register for free

Choralnet.org · Festivals in Russia · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·