We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Chór Dziewczęcy SKOWRONKI
Event location: Carnegie Hall
Address: New York City, 57th Street and Seventh Avenue
Country: Poland
Starting date: 2015-12-16
start Time: 19:30:00
Available translations:

SKOWRONKI w CARNEGIE HALL

Tylko dwa polskie chóry wystąpiły w nowojorskiej Carnegie Hall. Czas na kolejny Chór Dziewczęcy SKOWRONKI. Koncert odbędzie się 16 grudnia o godz. 19.30 w Carnegie Hall w Nowym Jorku.
Tytuł koncertu: CHRISTMAS AROUND THE WORLD.

Dźwięki czyste i szczere, repertuar piękny i nastrojowy, wykonanie wzruszające i perfekcyjne - tak najkrócej można by zapowiedzieć koncert CHRISTMAS AROUND THE WORLD w wykonaniu Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI pod dyrekcją Alicji Szelugi, który odbędzie się w środę 16 grudnia 2015 r. o godzinie 19:30 w Zankel Hall, w Carnegie Hall, w Nowym Jorku.
Chór Dziewczęcy SKOWRONKI oraz dyrygent i dyrektor artystyczny Alicja Szeluga zabiorą swoich gości w magiczną podróż muzyczną, przepełnioną niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza część koncertu jest dedykowana wszystkim Polakom mieszkającym w Nowym Jorku, którzy chcieliby w ten szczególny czas choć na chwilę przenieść się myślami do Polski i posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd. Drugą cześć koncertu wypełni muzyka znakomitych współczesnych twórców z całego świata, ulubione przez chór kompozycje Lisy Young z Australii, Martena Janssona ze Szwecji, czy polskich twórców Grzegorza Miśkiewicza i Bartosza Banasewicza. Obok Chóru Dziewczęcego SKOWRONKI pod dyrekcją Alicji Szelugi wystąpią dwie wokalistki: Marzena Michałowska – sopran, jedna z najlepszych i najbardziej cenionych odtwórczyń muzyki dawnej oraz Monika Krajewska – mieszkająca w Nowym Jorku, znana miejscowym melomanom mezzosopranistka, podziwiana za wyjątkowo piękną barwę głosu.Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·