• Language / язык
 
Chór: Fundacja Chórtownia
Kraj: Poland
Data rozpoczęcia: 2017-05-16
Dostępne tłumaczenia:

Dziękujemy!

Dziękujemy!
30 kwietnia zakończyła się zbiórka mająca na celu pozyskanie funduszy na wydanie płyty "Treasures of Music: Armenia", będącej międzynarodowym projektem chóralnym organizowanych przez Chórtownię.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które w jakikolwiek sposób nam pomogły - nazbieraliśmy prawie tyle, ile potrzeba na wydanie nie jak planowaliśmy 3000 szuk, lecz tylko 1000 sztuk, ale w świetle napotkanych trudności finansowych to i tak duży sukces. Pracujemy jeszcze nad pozyskaniem dodatkowych środków, ale już wiemy, że płyta powstanie na pewno!

Chcielibyśmy BARDZO podziękować wszystkim Darczyńcom, Partnerom i Współorganizatorom zbiórki oraz stronie ormiańskiej za wielki entuzjazm, który towarzyszy temu projektowi. Mamy nadzieję, że z efektu końcowego będziemy dumni wszyscy.

Czekamy jeszcze na resztę nagrań od chórów, ale wygląda na to, że wśród krajów, jakie znajdą się na płycie, będą Polska, Armenia, Niemcy i Ukraina.

Wkrótce rozpoczynamy wręczanie nagród osobom, które wsparły nasz projekt w trakcie zbiórki crowdfundingowej - mamy przygotowane wszystkie nagrody oprócz rzecz jasna płyty, która ma być gotowa jesienią.
 Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze