• Language / язык
 
Chór: Fundacja Chórtownia
Kraj: Poland
Data rozpoczęcia: 2017-12-04
Dostępne tłumaczenia:
Russian
English

1000 chórów w Chórtowni

1000 chórów w Chórtowni
W zeszłym tygodniu w Chórtowni zarejestrował się tysięczny chór!

1000 chórów to dla portalu kamień milowy - zakładając go nie przypuszczaliśmy, że baza chórów urośnie do takiego rozmiaru. Co ciekawsze, dane są stale aktualizowane przez moderatorów chórów: od 1 stycznia bieżącego roku dodano lub zaktualizowano 99 profili, a w ciągu ostatnich trzech lat liczba ta wynosi 300.

Z biegiem czasu profile chóralne stały się coraz bogatsze - obecnie można dodawać nie tylko opisy i dane kontaktowe, ale także filmiki z YouTube i zdjęcia (po jednym na profil). Zamierzamy rozbudować także dane o dyrygentach - możliwość dodania biografii oraz zdjęcia. Dzięki temu ułatwione zadanie będą miały osoby opracowujące materiały promocyjne na festiwale i koncerty. 

Serdecznie zachęcamy również do tłumaczenia informacji o chórach - obecnie portal jest dostępny w kilku językach i ze statystyk wynika, że jest odwiedzany przez użytkowników z bardzo wielu krajów, któzy niekoniecznie znają język polski. Sugerujemy co najmniej wersję angielską, jako najbardziej uniwersalną w naszej części globu i ewentualnie rosyjską, gdy chcemy nawiązywać kontakty z chórami ze wschodu.

Aktualizacji danych o chórze może dokonać moderator. Jeżeli moderator zapisany w systemie nie pełni już swoich funkcji, może go zastąpić inna osoba. Wystarczy w podglądzie chóru kliknąć "Dołącz do chóru", a następnie "Chcę zostać moderatorem". Wówczas zostanie wysłane zlecenie do Administratora portalu, który zaakceptuje je i wówczas nowy moderator będzie mógł zaktualizować dane.

Osoby, które zapomniały hasła do portalu mogą je zresetować używając tego linka: https://chortownia.org/?vaction=password_form

Gdyby poczta nie przyszła (co czasem sie zdarza), prosimy o kontakt mailowy na adres chortownia@3w.gliwice.plKomentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies