• Language / язык
 
Choir: Zespół Wokalny Ars Chori
Event location: Dzielnicowy Ośrodek Kultury
Address: Warszawa, Kajakowa 12b
Country: Poland
Starting date: 2019-06-23
start Time: 18:00:00
Available translations:

Jak przygoda to tylko w Warszawie.

Jak przygoda to tylko w Warszawie.
Zapraszamy na sentymentalną podróż z warszawskimi piosenkami popularnymi w okresie międzywojennym i zaraz po wojnie.

Zapraszamy na sentymentalną podróż z warszawskimi piosenkami popularnymi w okresie międzywojennym i zaraz po wojnie. Nie było rautu, Sylwestra czy dancingu bez: Ach śpij kochanie, Miłość Ci wszystko wybaczy, On nie powróci już, Piosenki o mojej Warszawie, a także Dulcynei, czy Ta mała piła dziś. Warszawskie ulice zaś nuciły nieśmiertelne: Chodź na Pragę czy Jak przygoda, to tylko w Warszawie.

Podczas koncertu usłyszą Państwo te i inne niezapomniane szlagiery w nowym, nietypowym wykonaniu znanych solistów i wielogłosowego Zespołu Wokalnego Ars Chori z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego Con Passione z Gośćmi. Jakby tego było mało, zatańczy też Zespół Woda na Młyn. Całość stworzy romantyczną opowieść okraszoną dowcipem przez prowadzących koncert. Organizatorzy zapewniają niezapomniane przeżycia!

W przedstawieniu wystąpią soliści: Justyna Reczeniedi (sopran), Tomasz Warmijak (tenor), Adam Sławiński (tenor), Agnieszka Mietlicka (sopran), Marcin Kumosiński (tenor) i Zespół Wokalny Ars Chori.

Warstwę instrumentalną zapewni Trio Con Pasione z Gośćmi: Arturem Maciejewskim (akordeon) i Emilem Zwolińskim (fortepian), a taneczną – Zespół Woda na Młyn.

Całość z werwą poprowadzą: Marcin Kumosiński i Adrian Kowalczyk. Dyrygentem i kierownikiem artystycznym koncertu jest Zbigniew Tupczyński.

Aranżacje: Jerzy Cembrzyński i Zbigniew Tupczyński.

Zapraszamy w niedzielę, 23 czerwca 2019 r. o godzinie 18:00 do Dzielnicowego Ośrodka Kultury, ul. Kajakowa 12 b w Warszawie.

Wstęp wolny.

Organizator: Fundacja Ars Chori
Projekt dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach projektu "Kultura - Interwencje 2019"
Partner: Dzielnicowy Ośrodek Kultury - Ursynów
Patron medialny RDC

See also
Location


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·