We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2019-10-01
Available translations:

Czy Twój chór ma problem ze stroną WWW?

Czy Twój chór ma problem ze stroną WWW?
Mamy super propozycję dla chórów, które chciałyby stworzyć lub ulepszyć swoją stronę WWW i zwiększyć swoją widoczność w internecie. Przeczytajcie!

W ciągu wielu lat działalności w środowisku chóralnym zaobserwowaliśmy następujące prawidłowości:

  1. Aby rozpowszechnić informacje o koncercie lub festiwalu, który organizuje chór lub inna instytucja, trzeba umieszczać zapowiedzi i plakaty w wielu różnych miejscach, co zajmuje bardzo dużo czasu. Wpisywanie po kilka razy tych samych informacji jest żmudne i w efekcie często informacje nie są umieszczane na czas w odpowiednich miejscach, co odbija się na frekwencji na koncertach.
     
  2. W ostatnim czasie najczęsciej umieszcza się informacje na facebooku, ale mimo wielu zalet, są też wady publikowania wyłącznie tam (największa z nich to brak struktury, własnego archiwum i szybkiego dostępu do opublikowanych treści). Strukturalne archiwum jest w Chórtowni, ale opublikowanie koncertów lub aktualności wymaga zalogowania się i ponownego wpisania informacji. Ze stroną WWW bywa jeszcze gorzej – często są to strony bez systemów CMS umożliwiających samodzielne wstawienie treści.

W związku z tym Chórtownia wraz z firmą 3W Serwisy Informacyjne opracowała rozwiązanie tego problemu  - stworzyła narzędzia do jednoczesnego wstawiania materiałów z własnej strony www chóru, domu kultury lub innej instytucji kulturalnej zajmującej się muzyką do portalu Chórtownia oraz do mediów społecznościowych

Ma ono na celu oszczędność czasu poprzez wielokrotne wykorzystanie RAZ WPROWADZONYCH danych w różnych kanałach informacji.

Schemat działania

Schemat działania widać na rysunku: Miejscem, gdzie informacje są publikowane po raz pierwszy  jest strona internetowa. W panelu administracyjnym jest możliwość automatycznego wstawienia informacji do portalu Chórtownia, po ewentualnym uzupełnieniu informacji wymaganych przez portal. Opublikowany na stronie materiał bardzo łatwo można udostępnić na facebooku, twitterze lub w innych mediach społecznościowych posiadanych przez chór. 

Warunkiem korzystania z tej funkcjonalności jest:

  • uzyskanie klucza API od portalu Chórtownia, wydawanego przez administratora portalu 
  • wskazanie użytkownika portalu Chórtownia, w którego imieniu będą publikowane materiały ze strony w portalu (założenie konta w Chórtowni  jest bezpłatne)

Aby ułatwić swojemu chórowi życie, można zamówić stronę www z powyżej opisaną funkcjonalnością w zakresie podobnym jak w podanych poniżej przykładach. (tj. przygotowanie oprogramowania, projektu graficznego, instalację na wskazanym serwerze, instrukcję użytkownika i podstawowe szkolenie z obsługi strony). Cena takiej strony jest do uzgodnienia w zależności od szczegółowych ustaleń.

Stronę z taką funkcjonalnością mają już trzy chóry: Resonans con tutti, Chór Mieszany KlasterAkademicki Zespół Muzyczny Politechniki Śląskiej oraz Śląski Związek Chórów i Orkiestr

Zainteresowanym przekazujemy kontakt do firmy: +48 507075679, najlepiej dzwonić w dni robocze od 8:00 do 16:00

 
 Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·