• Language / язык
 
Choir: Razzle Dazzle
Event location: Muszla
Address: Gdynia, Plac Grunwaldzki
Country: Poland
Starting date: 2019-10-16
start Time: 19:30:00
Available translations:

Koncert chóru Razzle Dazzle "Love Africa"

Koncert chóru Razzle Dazzle
Wyjątkowy koncert chóru "Razzle Dazzle" i utwory z Namibii!

Zapraszamy na koncert chóru "Razzle Dazzle", który w świeżym repertuarze zaprasza Was w podróż po najdalszych, muzycznych zakątkach świata.
Na słuchaczy czeka między innymi blok utworów namibijskich, tych tradycyjnych i współczesnych, które "Razzle Dazzle" śpiewa jako jedyny chór w Polsce.


Tym koncertem chcemy także zainaugurować działalność Fundacji Śpiewaj! stworzonej przez chórzystów zespołu "Razzle Dazzle”.

Chór wystąpi pod kierownictwem Zuzanny Popiołkiewicz.

Koncert odbędzie się w środę 16 października o godz. 19:30 w Muszli (przy pl. Grunwaldzkim) w Gdyni, w restauracji na I piętrze.

Wstęp wolny.

Chór "Razzle Dazzle" powstał w grudniu 2017 r. Światowy repertuar, świeże pomysły, całkowicie nowy zespół wzorowany na zachodniej szkole edukacji chóralnej z USA i Kanady.
Nazwa "Razzle Dazzle” oznacza wrzawę, zamieszanie, a dodatkowo "Dazzle” znaczy olśniewać. I taki właśnie - olśniewający repertuar pragniemy dla Was śpiewać.

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

See also
Pliki do pobrania:
Location


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·