• Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2021-02-04
Available translations:

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dziękujemy za Wasze wsparcie!
2 lutego zakończyła się zrzutka, dzięki której zebraliśmy 1389zł. DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziekujemy za Wasze wsparcie!

Kwota ta wystarczy, aby zlecić prace obejmujące ułatwienie publikacji Waszych nagrań z YT. W tej chwili jest to dość trudne, w nowej wersji będzie to dużo łatwiejsze i mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie łatwo mogli prezentować swoje dokonania w postaci filmów na łamach naszego portalu. 

Przypominamy, że portal jest Wasz - możliwości publikowania w portalu Chórtownia są dość bogate. Każdy z Chórtowników posiadających konto w portalu może m.in.:

  • dopisywać nowe chóry
  • aktualizować istniejące profile chórów (w tym celu należy dołączyć do chóru i kliknąć na "zostań moderatorem")
  • dodawać aktualności chóralne, koncerty, dyskografię i video
  • dodawać festiwale
Jeżeli macie problemy z odzyskaniem hasła, prosimy o maila na adres chortownia@3w.gliwice.pl lub kontakt przez messengera na profilu Chórtowni na FB.

Większość materiałów opublikowanych przez Was w portalu umieszczamy na naszym facebooku.

Kwota, jaką zebraliśmy podczas zrzutki niestety nie jest wystarczająca, aby rozpocząć gruntowną modernizację portalu - ale wiemy, że obecnie wszyscy mają problemy, a szczególnie osoby prowadzące działalność gospodarczą, która została brutalnie zamknięta. Dlatego też jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę. 

Jest też możliwość zupełnie darmowego wspierania Chórtowni poprzez platformę FaniMani - za każde Wasze zakupy przez internet możemy dostać od 0.5% do 2% wartości tych zakupów. Nie będzie Was to nic kosztowało, ponieważ darowizny są przekazywane przez sklepy internetowe, które uczestniczą w tym programie (a jest ich ponad 1000), a Wy płacicie normalną cenę. Poprzez FaniMani dzięki naszym fantastycznym Wspierającym zebraliśmy już prawie 500zł - kwota ta trafi do nas prawdopodobnie w marcu (proces przekazywania środków z FaniMani jest długi, bo musi minąć czas na zwroty, reklamacje, rozliczenia itd.). 

Szczegółowe informacje na ten temat przygotowaliśmy tutaj: https://chortownia.org/index.php?vaction=newsy&rodzaj=aktualnosci&nid=7366&jezyk=1

Planowane zmiany zostaną wprowadzone w najbliższym czasie, będziemy Was informować!

Planujemy też przeprowadzenie ankiety - chcemy Was zapytać, jakie funkcje Waszym zdaniem powinien mieć portal Chótownia, z czego się niewygodnie korzysta (tak, wiemy, w tej chwili przez telefon korzysta się niewygodnie prawie
ze wszystkiego, ale portal był projektowany w 2007 roku, kiedy mało kto sobie wyobrażał, co się wydarzy w tej technologii) lub co jest do ewidentnej poprawki. Swoje propozycje możecie już teraz zgłaszać w komentarzach.

Cześć Pieśni!Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·