• Language / язык
 
Chór: Chór kameralny "Ars Cameralis"
Kraj: Poland
Data rozpoczęcia: 2017-09-14
Dostępne tłumaczenia:

Ze śpiewania się nie wyrasta! Nabór do Ars Cameralis

Ze śpiewania się nie wyrasta! Nabór do Ars Cameralis
Kraków. Rozpoczynamy jesienny nabór chórzystów do naszego zespołu! Serdecznie zapraszamy!

Jeśli jesteś muzykalna/muzykalny, lubisz śpiewać, masz poczucie rytmu i humoru, chcesz rozwijać swój głos, zawierać nowe znajomości, poznawać ciekawe utwory, nauczyć się podstaw teorii muzyki, kształcić swój słuch, wyjeżdżać na warsztaty oraz koncerty, konkursy i przeglądy, DOŁĄCZ DO CHÓRU ARS CAMERALIS!

Jesteśmy młodym, ale ambitnym chórem kameralnym wykonującym różnorodną muzykę a cappella - od chorału gregoriańskiego po The Beatles. Mamy w repertuarze muzykę religijną, świecką, dawną, współczesną, jazzową, pop, ludową itd. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu w centrum Krakowa. Terminy ewentualnych dodatkowych prób ustalane są w razie potrzeby na bieżąco przez cały zespół.

Prowadzimy nabór do wszystkich głosów (sopran, alt, tenor, bas). Jeśli chcesz do nas dołączyć - umów się na wstępne przesłuchanie, podczas którego poprosimy Cię o powtórzenie głosem kilku ćwiczeń zagranych na fortepianie. Wykształcenie muzyczne ani znajomość nut nie są wymagane. Nie bój się i nie zwlekaj!

Zapraszamy! :)
e-mail: chor.arscameralis@gmail.co
Możesz też zostawić wiadomość na naszym funpage'u na facebooku: https://facebook.com/acameralisKomentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze