• Language / язык
 
Chór: Zarząd Główny
Kraj: Poland
Data rozpoczęcia: 2017-09-26
Dostępne tłumaczenia:

Sukces Zespołu Art'n'Voices

Sukces Zespołu Art'n'Voices
Sukces Zespołu Wokalnego Art'n'Voices we Włoszech! Dwa drugie miejsce na prestiżowym Konkursie Guido di Arezzo. Zachęcenie do odwiedzenia profilu na fb zespołu jak i kompozytorki Anny Rocławskiej-Musiałczyk, członkini zespołu.

Witam, jako współprowadząca i członkini Zespołu Wokalnego Art'n'Voices chciałam podzielić się z Państwem artykułem na temat sukcesu naszego zespołu we Włoszech na prestiżowym Konkursie Guido di Arezzo. Zdobyliśmy w sierpniu br dwie nagrody: II miejsce w kategorii obowiązkowej dla zespołów kameralnych oraz II miejsce w kategorii muzyki monograficznej, złożonej z utworów mojego autorstwa (jestem kompozytorką). Czy mogę przesłać artykuł, który był juz publikowany w kilku miejscach?
Jednocześnie jako kompozytorka zachęcam do wejścia na mojego fb i w przypadku zainteresowanych osób mogę przesłac partytury moich kompozycji (bezpłatnie te, które powstały :)

Pozdr.
Ania Rocławska-Musiałczyk

Zobacz także


Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze