• Language / язык
 
Choir: Chór VRC
Country: Poland
Starting date: 2018-11-17
start Time: 10:00:00
Available translations:

Dołącz do Chóru VRC!

Dołącz do Chóru VRC!
Śpiewanie to Twoja pasja? Nie boisz się zapełnić nim resztek wolnego czasu w długie, nie tylko jesienne, wieczory? Popadasz w skrajności – jesteś Sopranem 1 lub Basem 2? Dołącz do nas! Nabory już 17 i 24 listopada.

Jeśli muzykowanie jest Ci bliskie i chcesz śpiewać w chórze – dołącz do nas!

Repertuar chóru jest różnorodny i eklektyczny – od muzyki dawnej, renesansowej, przez sakralną, ludową do zupełnie współczesnej. Często prezentujemy prawykonania i śpiewamy utwory stworzone specjalnie dla nas.

Na najbliższe przesłuchania zapraszamy przede wszystkim soprany pierwsze i basy drugie. Przesłuchania  odbędą się w Domu Kultur Kadr (ul. Gintrowskiego 32 w Warszawie) w sobotę 17 listopada i w sobotę 24 listopada. Startujemy o 10:00 (sala 205). 

Na przesłuchanie nie trzeba nic przygotowywać. Sprawdzamy skalę i ogólną kondycję głosu. Prosimy o powtórzenie kilku prostych melodii.

Szukamy osób muzykalnych, chętnie z doświadczeniem chóralnym – ale nie wykluczamy nikogo. Jako chór gwarantujemy udział w licznych koncertach, konkursach i projektach. Jeśli możesz poświęcić śpiewaniu kilka godzin tygodniowo – wynagrodzimy Cię niezwykłymi przeżyciami muzycznymi!

Kilka podstawowych informacji o funkcjonowaniu chóru:

  • Próby odbywają się w DK Kadr (ul. Gintrowskiego 32 w Warszawie) co tydzień w soboty, w godzinach 11.00 – 14.00 – zobaczy jak pracujemy na filmie z próby.
  • Przed koncertami organizujemy dodatkowe próby – kalendarz terminów podajemy z wyprzedzeniem.
  • Organizujemy też dodatkowe spotkania „korepetycyjne”, szczególnie dla osób z mniejszym doświadczeniem i nie czytających nut – wspieramy się w podnoszeniu umiejętności!
  • Oprócz prób wymagamy samodzielnego powtarzania materiału w domu – oferujemy w tym celu nagrania wszystkich głosów i utworów.
  • Działalność chóru wspiera stowarzyszenie finansowane ze składek chórzystów (30zł/miesiąc)

Więcej przykładów naszej pracy możesz posłuchać na naszym kanale Youtube.

See also


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies