• Language / язык
 
Choir: Ekumeniczny Chór Kameralny Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie
Country: Poland
Starting date: 2018-12-15
start Time: 18:30:00
Available translations:

Koncert na 27-lecie działalności Chóru

Koncert na 27-lecie działalności Chóru
Serdecznie zapraszamy na koncert jubileuszowy "Kanony" z okazji 27-lecia Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na koncert jubileuszowy "Kanony" z okazji 27-lecia Ekumenicznego Chóru Kameralnego Kościoła Ewangelicko-Reformowanego pod dyrekcją Pawła Hruszwickiego, który odbędzie się w sobotę 15 grudnia o godz. 18.30 w Kościele Ewangelicko-Reformowanym w Warszawie (Al. Solidarności 74). 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności zaś nasze Koleżanki i Kolegów byłych Chórzystów, do wspólnego zaśpiewania kanonów, które są obecne w repertuarze chóru od samego początku.
Osoby chętne do udziału w koncercie prosimy o zgłoszenie emailem lub telefonicznie (tel. 694 988 498) oraz zapraszamy na próby, które odbywają się we wtorek i w piątek w godz. 18.00-21.00 w Parafii Ewangelicko-Reformowanej (Al. Solidarności 74).Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies