• Language / язык
 
Country: Poland
Available translations:

klip promocyjny IV Międzynarodowego Konkursu i Festiwalu Chóralnego PER MUSICAM AD ASTRA 18-22 czerwca w Toruniu

Drodzy Dyrygenci i Śpiewacy,
 
Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Międzynarodowego Konkursu i Festiwalu Chóralnego im. Mikołaja Kopernika PER MUSICAM AD ASTRA, która odbędzie się w dniach 18-22 czerwca 2016 w Toruniu.
 
Zapraszamy do udziału w Konkursie o Grand Prix im. Mikołaja Kopernika w kwocie 2.000 EUR oraz do udziału w bezpłatnych warsztatach wokalnych prowadzonych m.in. przez prof. Krzysztofa Szydzisza. Szczegóły na pmaa.pl/zgloszenie-choru-2016 , można tam również znaleźć mnóstwo zdjęć z minionych edycji Imprezy. Zachęcamy też do obejrzenia klipu podsumowującego edycję 2015 http://on.fb.me/1Rd5pNn – mamy nadzieję, że skłoni on Państwa do wzięcia udziału w PMAA 2016 ! ! !
 
Zasadniczy termin przyjmowania zgłoszeń to 28 lutego 2015, zaś termin przyjmowania wcześniejszych zgłoszeń do udziału w czwartym Międzynarodowym Konkursie i Festiwalu Chóralnym im. Mikołaja Kopernika PER MUSICAM AD ASTRA upływa z dniem 15 grudnia br. Zgłoszenie przed tym terminem wiąże się ze zniżką 50% od opłaty rejestracyjnej do wszystkich kategorii konkursowych i odpłatnych zajęć warsztatowych. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pisząc na adres info@pmaa.pl (lub po prostu odpowiadając na tę wiadomość).
 
Organizatorami Festiwalu są: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chóralnej ASTROLABIUM z siedzibą w Toruniu oraz agencja meeting music z Niemiec.
 
Z pozdrowieniami
 
Stowarzyszenie ASTROLABIUM
Agencja meeting music

www.pmaa.pl
http://www.facebook.com/PerMusicamAdAstra - zapraszamy do polubienia naszego profilu Facebook!
http://www.facebook.com/events/1504338203189772/ - przyłącz się do naszego wydarzenia i zaproś znajomych!

See also


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies