• Language / язык

Chór Allegria

Allegria Choir

KrajPoland
MiastoKrzeszowice
Kod32-065
AdresWalkowskiego 1
Telefon+48692485457
Skype
WWWhttp://
Emailallegria.krzeszowice@gmail.com
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowadorośli
Istnieje od2015
Języki komunikacji English, Polish, Russian,
Wpisano 2018-01-07
Moderator Anna Gertner
Profesjonalnynie
Dyrygent
Anna Gertner

Chór Allegria (wł: radość, wesołość) to krzeszowicki amatorski chór mieszany. Powstał w marcu 2015 roku. Pomysłodawcą, założycielem jak również dyrygentem chóru jest Anna Gertner. W ciągu prawie 3 lat istnienia chór stał się rozpoznawalną marką w Krzeszowicach i okolicach. Od stycznia 2017 Chór Allegria działa w strukturach Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.
Oprócz Krzeszowic i okolic Chór Allegria koncertował m.in. w Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, w Domu Jana Pawła II w Wadowicach, W Bazylice Jezuitów w Krakowie oraz w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.
Chór Allegria ma na swoim koncie również teledysk z utworem Katarzyny Gartner „Kyrie” z Mszy Beatowej, oraz nagrody: w 2015 roku zdobył główną nagrodę w XI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Woli Filipowskiej, a w 2017 r. jako laureat XV Jubileuszowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej w Krakowie został odznaczony medalem Wojewody Małopolskiego.
Osiągnięcia
2015 - główna nagroda w XI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Woli Filipowskiej;
2017 r. jako laureat XV Jubileuszowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej w Krakowie Chór Allegria został odznaczony medalem Wojewody Małopolskiego
Repertuar
Utwory:
- religijne
- patriotyczne
- gospel
- ludowe
- biesiadne
- rozrywkowe
Partnerzy
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies