We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык

PER MUSICAM AD ASTRA X Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Chóralny im. M.Kopernika

PER MUSICAM AD ASTRA 10th International Copernicus Choir Festival and Competition

Starting date2023-06-28
Ending date2023-07-02
Submission deadline2023-04-30
Country, CityPoland, Toruń
Event locationDwór Artusa
Choir - organizerAstrolabium
AddressRynek Staromiejski 6
WWWhttp://pmaa.pl/
Entered 2023-04-11 by Per Musicam Ad Astra
Description

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chóralnej ASTROLABIUM z siedzibą w Toruniu, we współpracy z niemiecką agencją meeting music, ma zaszczyt zaprosić Państwa na X edycję Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego im. Mikołaja Kopernika PER MUSICAM AD ASTRA, która odbędzie się w dniach 28 czerwca - 2 lipca 2023 w Toruniu. Przypada ona w 550-tą rocznię urodzin naszego Patrona!

Specjalnie dla chórów polskich przygotowaliśmy możliwość udziału w Konkursie o Grand Prix PMAA2023 zakładając pobyt chóru w Toruniu tylko przez jeden dzień, tj. w sobotę 1 lipca. Ramowy plan pobytu obejmuje wówczas próbę akustyczną, występ konkursowy w swojej kategorii (lub kategoriach) w godzinach przedpołudniowych. Konkurs Grand Prix odbędzie się w godzinach popołudniowych i biorą w nim udział zwycięzcy poszczególnych kategorii, ewentualnie dodatkowe wyróżniające się zespoły wybrane przez Jury. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się wieczorem.

Zachęcamy do udziału w PMAA2023 w pełnym terminie festiwalu, tj. w dniach 28 czerwca - 2 lipca, tym niemniej, jeśli skrócona formuła pobytu ułatwi Państwu wzięcie udziału w naszej imprezie, również będzie nam bardzo miło! Gorąco zapraszamy - termin zgłoszeń upływa z dniem 30 kwietnia br.

Grand Prix PER MUSICAM AD ASTRA 2023 wynosi 3000 EUR

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć - https://www.facebook.com/PerMusicamAdAstra/photos_albums

Location
See also

Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·