• Language / язык

Wiosna Gospel

Gospel Spring

Starting date2016-03-10
Ending date2016-03-13
Submission deadline2016-02-01
Country, CityPoland, Lublin
Choir - organizerGospel Project
WWWhttp://lublin.gospel.com.pl
Entered 2015-11-04 by Nkosikazi Khumalo
Description

Póki mego życia, chcę śpiewać Panu
i grać mojemu Bogu, póki mi życia starczy.
Niech miła Mu będzie pieśń moja,
Będę radował się w Panu.

Psalm 104:33-34

Wiosna to czas odrodzenia, przebudzenia, odnowy.
Gospel to Dobra Nowina.
Wiosna Gospel to czas przebudzenia na Dobrą Nowinę!

Po kolejny chcemy Was zaprosić do uczestnictwa w projekcie, który łączy w sobie poznanie coraz bardziej popularnej w Polsce muzyki gospel ze znaczeniem treści jakie ona niesie – Gospel czyli Dobrą Nowiną. Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktorów uczestnicy warsztatów dowiadują się dużo o samym stylu muzyki gospel, a swoją wiedzę wprowadzają w praktykę by po wielogodzinnych ćwiczeniach z radością, energią i entuzjazmem wystąpić wspólnie tworząc kilkusetosobowy chór gospel. Jednak sama muzyka nie wystarczy, żeby pojąć czym jest Gospel. Muzyka gospel to muzyka dedykowana Bogu, o Bogu i dla Boga. Ale też dedykowana Tobie! Słowa pieśni niosą ze sobą nadzieję, a wiele osób odnawia i umacnia swoją wiarę. Wiele osób zaczyna wierzyć.
Wiosna Gospel to czas rozwoju. To czas odnalezienia swojej drogi.

Festiwal Wiosna Gospel to kontynuacja i rozbudowanie Warsztatów Gospel w Lublinie, które są organizowane rokrocznie od ponad 10 lat.

Location

Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·