We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык

Musica in Urbe 2020 III Ogólnopolski Konkurs i Festowal Chóralny w Bydgoszczy

Musica in Urbe 2020

Starting date2020-04-25
Ending date2020-04-26
Submission deadline2020-02-14
Country, CityPoland, Bydgoszcz
Event locationDom Polski
Choir - organizerChór Kameralny Akolada
AddressGrodzka 1
WWWhttps://musicainurbe.pl
Entered 2019-10-07 by Musica In Urbe
Description

Musica in urbe

„Musica in Urbe” to wydarzenie skierowane do Chórzystów z całej Polski, a także do lokalnej społeczności. Zgodnie ze swoją nazwą ma promować śpiew chóralny w mieście. Chcemy także promować miasto Bydgoszcz wśród artystów z całego kraju. Jednym z wymogów konkursu jest wykonanie utworu bydgoskiego kompozytora, ponadto przesłuchania chóralne i koncerty festiwalowe odbywać się będą w charakterystycznych dla Bydgoszczy miejscach, zabytkowych wnętrzach i kościołach. Wszystkich melomanów oraz miłośników Grodu nad Brdą w imieniu organizatorów zapraszam do udziału i współtworzenia tego wydarzenia.

Musica in Urbe to wyjątkowy festiwal, który wpisał się już w kalendarz chóralnych wydarzeń w naszym kraju. Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy goście na długo zapamiętali ten konkurs. Musica in Urbe to ciekawy konkurs i festiwal chóralny, który odbywa się w samym centrum Bydgoszczy. Pragniemy tworzyć atmosferę, w której chóry będą mogły rywalizować, a jednocześnie uczyć się od siebie nawzajem. Naszym marzeniem było stworzenie konkursu chóralnego dostępnego nie tylko chórzystów, ale także dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy. Chcemy promować muzykę chóralną, bo sami oddajemy się jej całym sercem. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki chóralnej do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Location

Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·