• Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2016-02-24
Available translations:

Wyniki końcowe konkursu NAGRAJ NAS

Wyniki końcowe konkursu NAGRAJ NAS
Zobaczcie, kto wygrał konkurs chóralny on-line zorganizowany przez fundację Chórtownia!

Zwycięzcą konkursu jest Chór Kameralny Lege Artis z Krakowa i to do niego wędruje główna nagroda ufundowana przez firmę DTS Studio Mobile Recordings z Krakowa.

Drugą nagrodę,
 ufundowaną przez Studio B1 z Gliwic zdobył  Chór Nauczycielski Laetitia Cantus z Zabrza.

Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - głosowały osoby nie tylko ze środowiska chóralnego, lecz również szersza publiczność. Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim chórom biorącym udział w konkursie, zarówno tym, które zakwalifikowały się do finału, jak i tym, które odpadły w I etapie. Dzięki Waszemu udziałowi polska muzyka chóralna została pokazana także osobom, które przedtem nie miay z nią do czynienia (co wynika z uważnej lektury uzasadnień internetowych jurorów). Dziękujemy także głosującym za wyczerpujące uzasadnienia wyboru - zostaną one przesłane do chórów (każdemu chórowi jego dane). Konkurs wyszedł poza Polskę - niektóe komentarze są napisane w innych językach (angielski, rosyjski, francuski).

Głosowanie zakończyło się 20 lutego 2016 - oddano 18294 głosy.

 Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·