• Language / язык
 
Choir: Chór "Psalmodia" Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Country: Poland
Starting date: 2019-02-06
start Time: 18:00:00
Available translations:

REKRUTACJA WIOSENNA DO CHÓRU PSALMODIA

REKRUTACJA WIOSENNA DO CHÓRU PSALMODIA
Zacznij nowy semestr śpiewająco! Chór Psalmodia Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w swoje szeregi nowe głosy. Przesłuchania dodatkowe odbędą się 6, 12, 19 i 20 lutego!

Chór Psalmodia działający przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w swoje szeregi nowych chórzystów i chórzystki. W tym roku Psalmodia świętuje 30-lecie powstania, zaś sekcja żeńska i męska - Krakowski Chór Żeński i Krakowski Chór Męski, 10-lecie samodzielnej działalności koncertowej. W związku z tym w tym sezonie artystycznym czekają nas ciekawe projekty artystyczne i wyjazdy, do których zapraszamy również Ciebie! 
Jeśli kochasz śpiewać, nie boisz się wyzwań i chcesz poznać ludzi z pasją, to w Psalmodii znajdziesz to, czego szukasz. Nie wymagamy umiejętności czytania nut lub wcześniejszego doświadczenia chóralnego - wszystkiego nauczysz się u nas na próbach i indywidualnych lekcjach emisji głosu. 
Nabór do wszystkich głosów odbędzie się w tym miesiącu, pierwsza okazja już we środę 6 lutego, a następnie we wtorek 12 i 19 lutego oraz we środę 20 lutego w godzinach 18.00 - 19.00 przy ul. Bernardyńskiej 3 (na wszystkich chętnych będziemy czekać w hallu). Po pomyślnych przesłuchaniach zapraszamy później na próbę (pamiętajcie więc, aby zarezerwować sobie czas do 21.00) oraz na warsztaty wyjazdowe, które odbędą się w ostatni weekend lutego.
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, wystarczy, że napiszesz maila: info@psalmodia.pl lub skontaktujesz się z nami na Facebooku fb.com/psalmodia.choir Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·