We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Basilica Cantans
Event location: Archikatedra częstochowska
Address: Częstochowa, Krakowska 15
Country: Poland
Starting date: 2024-04-28
start Time: 12:00:00
Available translations:

Jubileuszowa msza św. w Intencji Dyrygenta Chóru Archikatedry częstochowskiej w rocznicę 80 urodzin

Jubileuszowa msza św. w Intencji Dyrygenta Chóru Archikatedry częstochowskiej w rocznicę 80 urodzin
Drodzy Państwo, w najbliższy weekend nasz Dyrygent - Włodzimierz Krawczyński - obchodzi okrągłe 80 urodziny. Chcielibyśmy zatem podzielić się z Państwem tym zacnym Jubileuszem, zapraszając na mszę (28.04.2023r.), która odbędzie się w Archikatedrze o 12:00

Drodzy Państwo,
W najbliższy weekend nasz Dyrygent - Włodzimierz Krawczyński - obchodzi okrągłe 80 urodziny. Chcielibyśmy zatem podzielić się z Państwem tym zacnym Jubileuszem, zapraszając na niedzielną mszę (28.04.2023r.), która odbędzie się w Archikatedrze czestochowskiej o godzinie 12:00.
Czekamy z niecierpliwością, by spotkać sie z Państwem w tym ważnym dla nas dniu!
•Włodzimierz Krawczyński od ponad 50 lat prowadzi rozmaite chóry w Częstochowie, jest też organizatorem „Katedralnych Spotkań Chórów”. Jest założycielem Zespołu Pieśni Dawnej, dyrygował najlepszym męskim chórem w Polsce „Pochodnia”, męskim chórem „Cantores Czestochovienses” i żeńskim Chórem Nauczycielskim. Współpracował z jasnogórskim chórem „Claromontana”, współtworzył chór „Basilica Cantans”.
Występował zarówno w Polsce, jak i za granicą. Brał udział w krajowych i zagranicznych konkursach zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. W repertuarze chóru znajdują się pieśni sakralne, patriotyczne, ludowe oraz pieśni gospel i negro spirituals.

Location


Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·