We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2020-07-28
Available translations:

Uruchamiamy możliwość wsparcia Chórtowni przez FaniMani

Uruchamiamy możliwość wsparcia Chórtowni przez FaniMani
Jeżeli robisz jakiekolwiek zakupy przez internet, możesz przy okazji bardzo łatwo wesprzeć naszą działalność, zupełnie za darmo!

Nawet najmniejsza darowizna, jaką zrobisz przy okazji zakupów w normalnych cenach, pomoże nam wspierać środowisko chóralne i realizować wariackie projekty, takie jak np. #całapolskaśpiewawdomu czy Chóralne Prawo Jazdy.

Pamiętaj o nas przy codziennych internetowych sprawunkach i nie przejmuj się tym, że kwoty są niewielkie! T
o właśnie z pojedynczych złotówek składają się tysiące i miliony! 

Można to zrobić rejestrując się w serwisie FaniMani, platfofmie fundraisingowej wspierającej oganizacje NGO.

Najlepiej przejść przez tego linka z zaproszeniem: https://fanimani.pl/zaproszenie/24542/b61e6abe29d74e20ba4eba64a8b9504f/

i od razu zainstalować Przypominajkę, czyli wtyczkę do przeglądarki, która powie, czy sklep internetowy, w kórym aktualnie jesteś (a jest ich ponad 1000),  uczestniczy w tym programie.
 

Twoja pomoc w 3 prostych krokach
1
Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach internetowych
2
Płacisz tyle co zawsze
3
Średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną przez Ciebie organizację


Do tej akcji skłoniło nas kolejne doświadczenie z konkursami na granty - odpadliśmy w II turze konkursu PROO. Wniosek został pozytywnie oceniony, ale nie został zakwalifikowany do realizacji ze względu na brak środków i jesteśmy na liście rezerwowej.  Nie chcemy już polegać na konkursach, które zajmują nam mnóstwo czasu - wolimy się skupić na pracy merytorycznej, dlatego prosimy Was o wsparcie w ten nieuciążliwy dla obu stron sposób.

Postaramy się jeszcze raz zebrać całą naszą wiedzę na ten temat:

Fani Mani to platforma fundraisingowa, dzięki której organizacje moga zbierać pieniądze od kupujących w sklepach internetowych należących do tego programu. Sklepów tych jest obecnie ponad 1100, więc jest z czego wybierać: Zalando, Booking.com, LOT i inne serwisy lotnicze, MaxiZOO, Sephora i inne drogerie, Pyszne.pl, Allegro, AliExpress, sklepy z elektroniką, czy nawet Lidl i Auchan, jakby się kto uparł. Pełna lista sklepów jest tutaj: https://fanimani.pl/sklepy/

 

Skąd wiadomo, czy sklep, w którym akurat jesteś, należy do programu?

Bez zainstalowania Przypominajki jest to dość trudne, ale Przypominajka po wejściu na taki sklep sama powie, że jest taka możliwość. Dlatego bardzo zachęcamy jej instalację - jest to zwykłe rozszerzenie do przeglądarki.

Czy można robić zakupy z FaniMani przez telefon?

Tak, można - należy w tym celu zainstalowac apkę FaniMani (dostępna w Sklepie Google Play).

Do jakich przeglądarek są Przypominajki?

Przypominajki obecnie są dla Chrome, Firefox, Opera i  Edge Chromium.

Czy koniecznie trzeba przechodzić przez podane zaproszenie?

Nie, ale wtedy trzeba podać ręcznie organizację, którą chce sie wspierać. Wtedy też "marnuje się" 5 zł, które Chórtownia mogłaby dostać, gdybyście przeszli przez podany link i zainstalowali Przypominajkę. Te 5zł za każdą osobę, która przyjęła zaproszenie nalicza się w momencie pierwszej uczynionej przez Was darowizny podczas zakupów. My już to widzimy w naszym panelu - nawet darowizna w wysokości 34 groszy spowodowała, że na naszym koncie pojawiło się te pierwsze 5zł.


A teraz jeszcze raz instrukcja co trzeba zrobić, po kolei:

1. Najpierw trzeba wejść na link https://fanimani.pl/zaproszenie/24542/b61e6abe29d74e20ba4eba64a8b9504f/
i zarejestrować się jako wspierający Chórtownię. Najłatwiej to zrobić przez Facebooka, chyba że ktoś nie ma, albo nie chce, wtedy można podać swoje dane, o które system poprosi.

2. Następnie należy zainstalować Przypominajkę, czyli rozszerzenie (inne nazwy to wtyczka lub plugin) do Chrome'a, która sama z siebie powie, gdy będziesz na stronie, z której będzie można zrobić darowiznę przez FaniMani. Przypominajkę należy zainstalowac na tym urządzeniu, przez które zwykle robicie zakupy.

3. Można też zainstalować aplikację mobilną FaniMani i robić zakupy przez telefon, przechodząc do wybranego sklepu przez aplikację.Jeżeli nie zechcecie wspierać Chórtowni, możecie to wykorzystać do wsparcia innych organizacji lub zarejestrować swoją. W każdym razie pomaganie nie będzie Was nic kosztowało.

See also


Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·