• Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2021-02-19
Available translations:

1 procent dla Chórtowni

1 procent dla Chórtowni
Prosimy o przekazanie 1% podatku na działalność statutową Fundacji Chórtownia

Po 1% podatku ustawia się długa kolejka, do której dołączamy w tym roku i my.

Zdajemy sobie sprawę, że większość osób wspiera rodzinę i znajomych, którzy mają niepełnosprawne dzieci lub trudną sytuację życiową, ale jesteśmy zdania, że kultura też jest bardzo ważna, a bez wsparcia - nie może się rozwijać. Mamy nadzieję, że znajdą się wśród Was osoby, które podzielają to zdanie i uważają, że będziemy godnym dysponentem przekazanego 1% podatku.

Nasze potrzeby w zakresie finansowania ciągle dotyczą tego samego - głównie modernizacji oprogramowania niniejszego portalu, który stanowi główne centrum informacyjne o chórach, a który wymaga pilnych zmian technologicznych. Są to działania, na które nie uzyskaliśmy żadnego grantu mimo licznych prób składania wniosków o dofinansowanie, ponieważ są one unikatowe w skali kraju.

Chcielibyśmy też kontynuować rozpoczęty w zeszłym roku projekt #całapolskaśpiewawdomu mający na celu rozśpiewanie polskiego społeczeństwa.

KRS: 0000507234
Cel szczegółowy: 24542


Istnieje również możliwość stałego, bezkosztowego wspierania nas poprzez zakupy z FaniMani - uruchomiliśmy taką możliwość około pół roku temu i dzięki wpłatom naszych darczyńców uzbieraliśmy już około 500zł, które będą nam wypłacane po okresie przeznaczonym na zwroty, reklamacje i rozliczenia z partnerami FaniMani. Aby zacząć wspierać nas w ten sposób, trzeba się zarejestrować (np. przechodząc przez tego linka z zaproszeniem), zainstalować Przypominajkę na urządzeniu, na którym robi się zwykle zakupy internetowe i aktywować darowizny przy zakupach. 

Za wszelkie formy wsparcia serdecznie dziękujemy!Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·