We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2021-02-19
Available translations:

1 procent dla Chórtowni

1 procent dla Chórtowni
Prosimy o przekazanie 1% podatku na projekty chóralne prowadzone przez Fundację Chórtownia

Zdajemy sobie sprawę, że większość osób wspiera rodzinę i znajomych, którzy mają niepełnosprawne dzieci lub trudną sytuację życiową, ale jesteśmy zdania, że kultura też jest bardzo ważna, a bez wsparcia - nie może się rozwijać. Mamy nadzieję, że znajdą się wśród Was osoby, które podzielają to zdanie i uważają, że będziemy godnym dysponentem przekazanego 1% podatku.

Wspierając Chórtownię:

- Jesteś mecenasem kultury.

- Pomagasz nam promować śpiewanie w chórze jako sposób na życie - dzięki śpiewaniu ludzie są szczęśliwsi i zdrowsi (psychicznie i fizycznie).

- Wspierasz proces rozśpiewania polskiego społeczeństwa i poszerzania kanonu utworów, które będzie umiał zaśpiewać każdy Polak (aby to zrealizować, będziemy kontynuować rozpoczęty w zeszłym roku projekt #całapolskaśpiewawdomu).
 

KRS: 0000507234
Cel szczegółowy: 24542


Istnieje również możliwość stałego, bezkosztowego wspierania nas poprzez zakupy z FaniMani - uruchomiliśmy taką możliwość około pół roku temu i dzięki wpłatom naszych darczyńców uzbieraliśmy już około 500zł, które będą nam wypłacane po okresie przeznaczonym na zwroty, reklamacje i rozliczenia z partnerami FaniMani. Aby zacząć wspierać nas w ten sposób, trzeba się zarejestrować (np. przechodząc przez tego linka z zaproszeniem), zainstalować Przypominajkę na urządzeniu, na którym robi się zwykle zakupy internetowe i aktywować darowizny przy zakupach. 

Za wszelkie formy wsparcia serdecznie dziękujemy!Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·