• Language / язык
 
Choir: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie
Event location: Zamek Książąt Pomorskich
Address: Szczecin, Korsarzy 34
Country: Poland
Starting date: 2016-12-04
start Time: 18:00:00
Available translations:
Polish

Koncert "Ave Maris Stella i motyw morza w twórczości polskich kompozytorów współczesnych"

Koncert
Serdecznie zapraszamy na nasz najbliższy koncert, którego tematyka jest wyjątkowo bliska naszemu sercu - "Ave Maris Stella i motyw morza w twórczości polskich kompozytorów współczesnych" - 04.12.2016 r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie o g. 18.

Serdecznie zapraszamy na nasz najbliższy koncert, którego tematyka jest wyjątkowo bliska naszemu sercu - "Ave Maris Stella i motyw morza w twórczości polskich kompozytorów współczesnych".
Wydarzenie odbędzie się już 04.12.2016 r. w Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie (sala Księcia Bogusława X) o godz. 18.

W programie koncertu zabrzmi m.in. „Missa Stella Maris" Feliksa Nowowiejskiego, w ramach obchodów Roku Feliksa Nowowiejskiego ustanowionego w 70. rocznicę śmierci kompozytora.
Oprócz nas na scenie pojawią się również Pomerania Singers, Bogdan Narloch (organy), a całość pod dyrekcją Sylwia Fabiańczyk-Makuch.

Bilety do nabycia w kasie Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej.

Zapraszamy! 

Location


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·