• Language / язык
 
Choir: Chór Uniwersytetu SWPS
Event location: Uniwersytet SWPS
Address: Warszawa, Chodakowska 19/31
Country: Poland
Starting date: 2017-05-27
start Time: 19:00:00
Available translations:
Polish

15 lat Chóru Uniwersytetu SWPS - Koncert Jubileuszowy

15 lat Chóru Uniwersytetu SWPS - Koncert Jubileuszowy
Koncert Jubileuszowy
15 lat Chóru Uniwersytetu SWPS
dyrygent - Ewa Mackiewicz

Jesteśmy barwnym i otwartym chórem, pełnym pomysłów i dobrej energii. To, co nas łączy, to niegasnący optymizm, pogoda ducha i nieustająca pasja śp

Nasz zespół powstał w czerwcu 2001 roku i początkowo uświetniał oprawę uroczystości uczelni. Z czasem zaczęliśmy podejmować i realizować nowe formy wypowiedzi artystycznej, jak również docierać do większego grona słuchaczy.

Uczestniczymy w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych, koncertach, festiwalach, przeglądach i konkursach chóralnych: w ciągu ponad 15 lat naszego istnienia daliśmy przeszło 100 koncertów, wzięliśmy udział w ponad dwudziestu festiwalach i konkursach w kraju i za granicą.

Koncertowaliśmy w filharmoniach, prestiżowych salach koncertowych, kościołach katolickich, prawosławnych i ewangelickich.

W swoim repertuarze mamy ponad 150 utworów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, szwedzkim, rosyjskim, łotewskim, litewskim i białoruskim, a także po łacinie oraz w języku cerkiewno-słowiańskim. 

(szczegółowy repertuar chóru)
Chór Uniwersytetu SWPS
Uniwersytet SWPS

See also
Location


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·