• Language / язык
 
Choir: Chór VRC
Event location: Muzeum Narodowe
Address: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 3
Country: Poland
Starting date: 2019-06-15
start Time: 21:00:00
Available translations:
Polish

13 utworów

13 utworów
15 czerwca 2019 roku o godzinie 21:00 Chór VRC pod dyrekcją Joanny Malugi zaprezentuje w Muzeum Narodowym w Warszawie koncert 13 utworów. Wstęp wolny!
13 różnych wspomnień, skojarzeń, kolorów i smaków. 13 różnych powodów do słuchania i śpiewania. 1

Zapraszamy na koncert naszego chóru, podczas którego zabrzmi trzynaście utworów, które łączy tylko jedno: to nasze ulubione kompozycje. Wybraliśmy je w drodze głosowania spośród utworów wykonywanych przez nas w ostatnich latach.

W repertuarze pojawią się zarówno te kompozycje, dzięki którym triumfowaliśmy na międzynarodowych konkursach, jak i te, które stanowią dla nas ogromne wyzwanie. Jest wśród nich utwór napisany przez jednego z chórzystów na naszą płytę i ten skomponowany przez naszą dyrygentkę z miłości do zespołu. Są takie, które robią wielkie wrażenie na naszej publiczności i takie, w których to my sami czujemy się najlepiej. Niektóre towarzyszą chórowi od wielu lat, inne wykonaliśmy po pierwszy raz kilka miesięcy temu. Są też takie, które kojarzą nam się z pierwszym koncertem w obecnym składzie i dla wielu z nas były pierwszymi, które w chórze zaśpiewali. Są nawet takie, które części z nas się nie podobają, ale śpiewamy je mimo to najpiękniej jak umiemy dla tych, którzy je uwielbiają.

 

13 różnych wspomnień, skojarzeń, kolorów i smaków. 13 różnych powodów do słuchania i śpiewania. 13 różnych emocji. 13 utworów, którymi chcemy się z Wami podzielić.

 

Dyryguje: Joanna Maluga

Muzeum Narodowe w Warszawie

15.06.2019 godzina 21.00

Wstęp wolny

 

See also
Location


Comments

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www ·