• Language / язык

Chór Mieszany TIBI MARIE

KrajPoland
MiastoGrudziądz
Kod
Adres
Telefon
Skype
WWWhttp://tibimariae.tnb.pl/
Email
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowa----
Istnieje od0
Języki komunikacji
Wpisano 2008-09-22
Moderator Justyna Dziuma
Profesjonalnynie
Dyrygent
Małgorzata Gołuńska

Chór liczy prawie 40 osób. Istniejemy od 19.08.2004 roku, ale zdążyliśmy już troszkę osiągnąć (m.in. chór zdobył dwie nagrody podczas wojewódzkiego konkursu pieśni chóralnej w Chełmży- drugie miejsce w kategorii \\\"Chóry parafialne\\\" oraz pierwsze miejsce za \\\"Najlepszy debiut\\\". W ciągu dwóch lat chór występował podczas nabożeństw na Jasnej Górze, w Licheniu , w Warszawie, w Świętej Lipce oraz podczas wielu uroczystości w macierzystej parafii a także w innych kościołach grudziądzkich.
W tym czasie brał trzykrotnie udział w Przeglądzie Chórów Parafialnych Dekanatu Grudziądzkiego, w Przeglądzie Pieśni Maryjnej „Mariosong”, występował z koncertem kolęd na rynku Starego Miasta w Grudziądzu oraz w Koncercie Kolęd organizowanym przez księży Marianów. W kwietniu 2006 r. członkowie chóru zorganizowali koncert z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II, podczas którego wykonali pieśni m.in. do tekstów Karola Wojtyły.

Nasza strona internetowa to http://tibimariae.tnb.pl/ (na razie nie ma tam wszystkiego, ponieważ strona działa dopiero od tygodnia, ale w dziale download można znaleźć jak na razie 2 filmy z nagraniem utworów wykonywanych na występach. W galerii znajduje się kilka albumów ze zdjęciami chóru.
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Twój komentarz trzeba uaktualnić dane
Autor: Jadwiga Seroczyńska, Data : 2015-06-22 10:18
Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze