• Language / язык

Stowarzyszenie chóru BEL CANTO Gminy Dopiewo

KrajPoland
MiastoDopiewo
Kod
Adres
Telefon
Skype
WWWhttp://
Email
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowa----
Istnieje od0
Języki komunikacji
Wpisano 2008-09-22
Moderator Justyna Dziuma
Profesjonalnynie
Dyrygent
Elżbieta Węgielewska

Chór BEL CANTO gminy Dopiewo w woj. wielkopolskim jest chórem amatorskim. Śpiewamy od końca 2004 roku. Chór tworzą mieszkańcy gminy Dopiewo, dla których śpiewanie w chórze jest wielką pasją, dającą ogromną przyjemność.
Cztery lata działalności chóru BEL CANTO pokazały, jak bardzo potrzebny jest ten zespół, który kulturalnie aktywizuje mieszkańców, zapewnia artystyczną oprawę gminnych uroczystości, reprezentuje gminę na koncertach w kraju i za granicą. Chór koncertował min. we Francji i na Litwie. Obecnie przygotowuje sie do koncertów w Niemczech. W swoim repertuarze chór posiada pieśni ludowe, patriotyczne, okolicznościowe, sakralne, polskie i zagraniczne, oraz utwory z klasycznej literatury chóralnej.Chór BEL CANTO to zespół dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne, realizować się artystycznie i uczestniczyć w ważnych wydarzeniach muzycznych.
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze