• Language / язык

chór męski HARMONIKOS

HARMONIKOS Choir

KrajPoland
MiastoBiałystok
Kod
Adres
Telefon
Skype
WWWhttp://
Email
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowa----
Istnieje od2007
Języki komunikacji Greek, Polish,
Wpisano 2012-01-24
Moderator Dobry Duch
Profesjonalnynie
Dyrygent
Patryk Panasiuk

Dni, godziny i miejsce prób chóru
Do uzupełnienia
Opis
Zespół powstał na początku 2007 r. z inicjatywy młodzieży, z błogosławieństwa biskupa Białostockiego i Gdańskiego Jakuba. Jego śpiewacy to licealiści i studenci. Od początku aktywnie współpracuje z chórami Grecji, Rosji i Serbii, stąd duże zróżnicowanie repertuaru – od tradycyjnych utworów polifonicznych tradycji rosyjskiej i znamiennago raspiewa, poprzez pieśni w tradycji bałkańskiej i na melodię grecką, po współczesne utwory polifoniczne. Chór wielokrotnie śpiewał na świętach w różnych parafiach diecezji Białostocko – Gdańskiej i Lubelsko – Chełmskiej. W 2007 roku wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu „O Pimenikos Avlos” w Atenach. Dyrygent zespołu jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypce – altówka. Opracowuje na potrzeby chóru kompozycje cerkiewne, a także pisze własne – dostosowane do potrzeb i możliwości zespołu.
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies