• Language / язык

Chór Czekolada

Czekolada Choir

KrajPoland
MiastoGdynia
Kod
Adresul. Żeromskiego 26
Telefon+48 604 399 972
Skype
WWWhttp://
Emailchorczekolada@gmail.com
Typ chóruchór mieszany
Grupa wiekowadorośli
Istnieje od2013
Języki komunikacji English, Polish,
Wpisano 2013-10-16
Zaktualizowano 2017-02-07
Moderator Maja Sokolowska
Profesjonalnynie
Dyrygent
Maja Sokołowska

Specjalizujemy się w chóralnej muzyce rozrywkowej. Istotnym elementem pracy w naszym chórze jest rozwijanie potencjału, talentu jednostki dzięki profesjonalnej nauce techniki wokalnej, pracy z emocjami, ciałem, wyobraźnią i relaksacją. Podczas odkrywania własnego głosu uwalniamy się z emocjonalnych blokad i napięć. Muzyka rozrywkowa i pulsacja w niej zawarta pozwala nam poznawać współczesne gatunki muzyczne takie jak jazz, swing, pop, musical, rock zaaranżowane na zespół chóralny. Uczestniczenie w próbach zespołu pozwala nam na odczucia harmonii muzycznej i poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego. Współpracujemy z profesjonalnymi instrumentalistami, muzykami, solistami, orkiestrami. Bierzemy udział w projektach wokalno - instrumentalnych jako chór sesyjny. Zespół otwiera swoje szeregi dla osób w każdym wieku, które pragną rozwijać swój potencjał. Dzięki pracy wokalnej w chórze odnaleźliśmy sposób na stres. Zapraszamy ! Nabór wciąż trwa.
Repertuar
Muzyka rozrywkowa : jazz, swing, pop, musical, rock
Członkowie

Aby przeglądać wszystkie zasoby Chórtowni lub dodawać swoje wpisy, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się!

Logowanie:

email lub login Hasło   Zarejestruj się


Lokalizacja

Komentarze

Pozdrawiamy Mikołajów ;)
Autor: Justyna Dziuma, Data : 2015-12-18 09:40
Choralnet.org · Festivals in Russia · Choir festival Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · ZAM - program do zamówień publicznych · projektowanie stron www · księgowa Zabrze