We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык

IX Międzynarodowy Turniej Dyrygentury Chóralnej W STRONĘ POLIFONII

the IX International Choir Conducting Competition TOWARDS POLYPHONY

Starting date2022-12-15
Ending date2022-12-18
Submission deadline2022-09-10
Country, CityPoland, Wrocław
WWWhttps://amuz.wroc.pl/towards-polyphony-7946
Entered 2022-06-23 by Akademia Muzyczna Wrocław
Description

Drodzy!
Z radością ogłaszamy, że w dniach 15-18 grudnia 2022 roku Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu już po raz dziewiąty będzie organizatorem Międzynarodowego Turnieju Dyrygentury Chóralnej W STRONĘ POLIFONII.
Celem tego wyjątkowego wydarzenia jest nie tylko szlachetna rywalizacja uczestników - młodych chórmistrzów, ale także wymiana muzycznych poglądów, obcowanie z pięknem dawnej i współczesnej muzyki chóralnej oraz zdobywanie nowych doświadczeń i przyjaźni.
Uczestnicy Turnieju będą pracować z renomowanymi wrocławskimi chórami – Chórem NFM, chórami wrocławskiej Akademii Muzycznej: Chórem Feichtinum AMKL, Chórem Kameralnym „Senza Rigore”, a także Zespołem Wokalnym „Rondo” oraz Chórem Kameralnym Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ich prace będzie oceniało międzynarodowe Jury, do którego zaproszeni zostali wybitni chórmistrzowie z Niemiec, Litwy, Łotwy oraz Polski.
Wszystkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa znajdą Państwo w Regulaminie Turnieju dostępnym na stronie internetowej:
https://amuz.wroc.pl/towards-polyphony-7946
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do dnia 10 września 2022 wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, również dostępnego na powyższej stronie www.
Gorąco zachęcamy do udziału w Turnieju i trzymamy kciuki za Waszą twórczą rywalizację!


Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·