• Language / язык
 
Chór: Fundacja Chórtownia
Kraj: Poland
Data rozpoczęcia: 2018-03-05
Dostępne tłumaczenia:

Konkurs czytelniczy z nagrodami

Konkurs czytelniczy z nagrodami
Okazja do zdobycia płyty "Treasures of Music: Armenia". Konkurs trwa do 31 marca 2018.

Wielki Post jest czasem, w którym większą uwagę skupiamy na kwestiach duszy niż ciała, przygotowując się jednocześnie do Świąt Wielkanocnych. Przy tej okazji chcemy Was zachęcić do odwiedzenia współpracującego z nami portalu opoka.org.pl i do lektury tekstów, a następnie do podzielenia się refleksjami na swoich profilach facebookowych. 

Biblioteka, przez lata gromadzona przez Opokę, to już ponad 50 tysięcy tekstów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są to teksty zarówno dotyczące historii kościoła, jak i spraw najnowszych, a codziennie umieszczane są nowe, począwszy od oficjalnych tekstów L’Osservatore Romano po tytuły z krajowej prasy katolickiej. Są też teksty dotyczące muzyki - niektóre stare, ale to nie oznacza, że nie jare.

Czytajcie, rozmawiajcie o tekstach, a potem dzielcie się przemyśleniami. Nie zapomnijcie umieścić w treści posta poprzedzonej „@” (@opokaorgpl) aby "Opoczanie" wiedzieli, że post się pojawił.

Najciekawsze treści zostaną nagrodzone płytami CD "Treasures of Music: Armenia", ufundowanymi przez Chórtownię.

Na płycie znajduje się 26 ormiańskich utworów, wykonywanych przez 14 chórów z Polski, Armenii, Ukrainy, Niemiec i Mołdawii. Płyta jest niedostępna w sprzedaży (więcej informacji o płycie na stronie chortownia.org). 

CZAS TRWANIA: do 31 marca

CO ZROBIĆ? Napisać recenzję lub przemyślenia, odnoszące się do tekstu przeczytanego na opoka.org.pl (można przeglądać teksty w zależności od interesującej kategorii, autora lub słowa kluczowego - tagu). Można umieszczać dowolną ilość przemyśleń, dowolnej długości.

NAGRODY: 5 Płyt CD "Treasures of Music: Armenia"

Wybrane osoby zostaną powiadomione poprzez wiadomość prywatną na Facebooku przez Opokę.

Jeżeli ktoś nie jest zachwycony perspektywą pisania przemyśleń na tematy religijne, pocieszamy, że wkrótce będą również inne konkursy - takie bardziej standardowe ;)

 Komentarze

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies