We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Country: Poland
Starting date: 2018-04-24
Available translations:

Wesprzyj płytę gdańskiego zespołu i zgarnij nagrody

Wesprzyj płytę gdańskiego zespołu i zgarnij nagrody
Można ich usłyszeć wszędzie: w salach koncertowych, klubach, bramach, na placach i w przejściach podziemnych. Gdański Chór Music Everywhere od niemal 8 lat zaskakuje publiczność. Teraz szykują się do nagrania debiutanckiego albumu i proszą o wsparcie.


- Po każdym koncercie słyszymy pytania o płytę – mówi dyrygentka zespołu Beata Śnieg-Wądołowska. – Bardzo chcemy w końcu utrwalić naszą energię, żeby słuchacze mogli zabrać ją ze sobą do domu. Planowany album ma składać się z dwóch płyt, dokumentujących szeroki repertuar zespołu. Na pierwszym krążku znajdą się kompozycje muzyki poważnej, na drugiej – utwory rozrywkowe i jazzowe.
 
Aby zrealizować marzenie o własnej płycie chór uruchomił zbiórkę na portalu Polak Potrafi. Jeśli uda im się uzbierać kwotę 13 tys. złotych, album pojawi się jesienią 2018 roku. Sami chórzyści zachęcają do wspierania projektu mówiąc: Music Everywhere oznacza „muzyka wszędzie”, czyli także w waszych domach! W ciągu tygodnia udało im się zebrać niemal połowę z docelowej kwoty 13 tys. złotych.
 
Dla wspierających chórzyści przygotowali nagrody – obok płyt z autografami można też zdobyć zestaw ciastek upieczonych przez samych śpiewaków, muzyczną niespodziankę urodzinową czy… organizację zaręczynowego flashmobu.

Pełny opis projektu oraz lista nagród można znaleźć pod adresem:
https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-everywhere

Więcej informacji o Chórze Music Everywhere na ich stronie internetowej i fanpage’u na Facebooku:
www.musiceverywhere.pl
https://www.facebook.com/chormusiceverywhere/
 

See also


Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·