We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Rzeszowie
Event location: Kościół Farny
Address: Rzeszów, plac farny
Country: Poland
Starting date: 2022-10-15
start Time: 16:15:00
Available translations:

Resovia Sings

Resovia Sings
Polski Związek Chórów i Orkiestr oddział w Rzeszowie ma zaszczyt zaprosić na II Festiwal Chóralny "Resovia Sings", który odbędzie się 15 października 2022 r. w Rzeszowie.

Polski Związek Chórów i Orkiestr oddział w Rzeszowie ma zaszczyt zaprosić na II Festiwal Chóralny "Resovia Sings", który odbędzie się 15 października 2022 r. w Rzeszowie. Impreza jest kontynuacją wieloletniej tradycji Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Religijnej "Cantate Deo", choć bez formuły konkursowej. Z uwagi na potrzebę poszerzenia repertuaru, podczas Festiwalu usłyszeć będzie można również utwory świeckie. 
Koncerty festiwalowe odbędą się symultanicznie o godz. 16.15 w trzech rzeszowskich kościołach: w kościele Farnym, w kościele pw. Św. Krzyża oraz w kościele pw. MB Różańcowej. Udział w nich zapowiedziało 12 zespołów chóralnych. Podsumowaniem festiwalowego dnia będzie uroczysta Msza święta w kościele Farnym o godz. 18.00, a tuż po niej wszystkie chóry wystąpią podczas krótkiego koncertu, wykonując wspólny repertuar. Szczegóły można znaleźć na stronie www.pzchio.rzeszow.pl lub Fejsbuku oraz Instagramie PZChiO Rzeszów.
Dyrektor artystyczny : mgr Kornalia Ignas

Location


Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·