We promote singing in a choir as a lifestyle
  • Language / язык
 
Choir: Fundacja Chórtownia
Country: Poland
Starting date: 2024-03-25
Available translations:

Zaśpiewaj w Spodku razem z Orkiestrą Symfoniczną i Chórem Filharmonii Śląskiej podczas Game Music Concert 2024 - spektakularnego multimedialnego widowiska!

Zaśpiewaj w Spodku razem z Orkiestrą Symfoniczną i Chórem Filharmonii Śląskiej podczas Game Music Concert 2024 - spektakularnego multimedialnego widowiska!
Wędrujący Chór Chórtowni po raz kolejny pojawi się w katowickim Spodku uświetniając wielki koncert Filharmonii Śląskiej. Zapraszamy do dołączenia!

Zapraszamy Chórzystów do udziału w niezwykłym wydarzeniu w katowickim Spodku. 20 kwietnia 2024 r. Filharmonia Śląska organizuje GAME MUSIC CONCERT - koncert z muzyką z gier na żywo - widowisko, w którym możemy wziąć czynny udział!

Zgłoszenia do 10 kwietnia!

Multimedia, muzyka, światła, taniec – to wszystko i wiele więcej pozwoli nam przenieść się w wirtualny świat dzięki drugiej edycji spektakularnego GAME MUSIC CONCERT.

Zobaczmy, jakie emocje może wywołać muzyka z najbardziej znanych gier komputerowych. Zanurzmy się w świat dźwięków w wyjątkowej odsłonie, z autorskimi wizualizacjami, stworzonymi specjalnie na ta okazję! 

W programie tym razem znajdzie się muzyka z takich gier jak: Assassin’s Creed, God of War, Mortal Kombat, Call of duty, Skyrim, Mass Effect, Fortnite, League of Legends, Halo, Minecraft, Everybody’s Gone to the Rapture, Horizon, Elden Ring, Final Fantasy w wykonaniu Chóru i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Chórtownia. 

Wy również możecie stać się częścią tego widowiska i zaśpiewać w chórze wraz muzykami Filharmonii Śląskiej! Razem z Fundacją Chórtownia stwórzmy spontaniczny chór – Wędrujący Chór Chórtowni, który wykona jeden z legendarnych utworów muzyki filmowej. Kompozycją, która zostanie zaprezentowana wielotysięcznej publiczności będzie utwór „Conquest of Paradise”, skomponowany przez Vangelisa.

Zgłoszenia do chóru przyjmujemy pod podanym poniżej linkiem do 10 kwietnia 2024 r.:
https://forms.gle/9hbiEfGBxiLsybr67

Do Wędrującego Chóru Chórtowni przyjmujemy 200 osób (decyduje kolejność zgłoszeń w powyższym formularzu zgłoszeniowym).

Próba generalna odbędzie się w katowickim Spodku w dniu koncertu. Wcześniej zainteresowani uczestnicy otrzymają drogą mailową materiały związane z utworem (te same nuty, które były na poprzednim koncercie) i informacje organizacyjne dotyczące przedsięwzięcia.

Każdy chórzysta otrzyma bezpłatne zaproszenie na ten koncert dla członka chóru oraz osoby towarzyszącej.

Serdecznie zapraszamy!
Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach oraz Fundacja Chórtownia

UWAGA! Potwierdzenia, nuty oraz inne konieczne informacje będą wysyłane mailowo  przez Filharmonię Śląską!

See also


Comments

Choralnet.org · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · hosting: niebieski.net ·