• Language / язык

REGULAMIN portalu Chórtownia

Portal Chórtownia służy integracji środowiska chórzystów, dyrygentów i osób interesujących się muzyką chóralną, wymianie informacji, opinii i doświadczeń związanych z wydarzeniami związanymi z chóralistyką. Treści nie związane z tą tematyką będą usuwane z portalu.

Korzystanie z konta w portalu jest dobrowolne i bezpłatne. Zabrania się bez zgody administratora umieszczania w portalu treści reklamowych rozumianych jako sprzedaż materiałów lub usług. Tego typu usługi są odpłatne. Chętni do ich umieszczenia w portalu proszeni są o kontakt z administratorem portalu.

Każdy użytkownik portalu Chórtownia jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem przed utworzeniem konta w portalu i do respektowania jego postanowień. Konsekwencją notorycznego nie stosowania się do postanowień regulaminu może być usunięcie konta użytkownika z portalu. Użytkownik ma prawo wglądu, zmiany i usuwania danych zawartych w utworzonym koncie. Dane zawarte w koncie nie muszą być prawdziwe, chociaż wypadałoby. To nie jest serwis randkowy ;)

Użytkownik ma prawo korzystania ze wszystkich dostępnych możliwości portalu (m.in. forum, dodawanie zdjęć, informacji, nut, nagrań) z zachowaniem zasad kultury i dobrego wychowania oraz z poszanowaniem praw autorskich twórców publikowanych materiałów.

Informację o naborze do chóru wpisujemy w dziale Aktualności. Ustawiony czas trwania takiego wpisu nie może przekraczać 1 miesiąca.

Administrator portalu nie odpowiada za treści wypowiedzi, materiałów i informacji zamieszczanych przez użytkowników.

Administrator dokłada starań, aby treści i materiały przez niego publikowane były prawdziwe, wiarygodne i bezstronne. Ale podobno nikt nie jest doskonały. Liczymy zatem na konstruktywne uwagi i pomoc użytkowników i czytelników.

Administrator ma prawo korzystać z danych podanych w koncie użytkownika dla celów prowadzenia portalu Chórtownia.

Na koniec życzymy, aby portal Chórtownia służył wszystkim, którzy lubią śpiew wielogłosowy.

Choralnet.org · Festivals in Russia · Summer festival in Bulgaria · Rejestracja24 - internetowa rejestracja pacjentów · projektowanie stron www · Lux CRM - easy CRM for NGO & companies